Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Łowca Androidów | Harrison Ford w serialu?

Serwis Giant Freakin Robot ogłosił, że Ridley Scott chce zaangażować Harrisona Forda w produkcję aktorskiego serialu ze świata „Łowcy Androidów”.

Niedawno projekt został potwierdzony przez reżysera. Wiadomo, że będzie składał się z dziesięciu odcinków. Jednak wciąż nie podano żadnych informacji na temat tego, w którym czasie może zostać osadzona akcja serialu. Teraz – jeżeli wierzyć wspomnianemu serwisowi – można przypuszczać, że wydarzenia będą mieć miejsce w okolicach 2049 (czasu tego alternatywnego świata). Być może twórcy posilą się na komputerowe odmłodzenia aktora, wówczas bez problemu mogą osadzić akcję w dowolnym roku między 2019 a 2049, a nawet sięgnąć przed zdarzenia z oryginalnego filmu (1982) albo kontynuować historię z sequela (2017).

Wszystko to domysły. Generalnie to informacja o tym, że Scott pragnie w serii Forda. Czy to okaże się prawdą? A jeśli tak: to, czy jego udział będzie taki jak przypuszczamy? Tę informację przyjdzie nam zweryfikować w przyszłości. Na razie nie ma żadnego oficjalnego komunikatu.


Źródło: giantfreakinrobot.com