Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Raper T.I. nie wystąpi w Ant-Man 3

Jak donosi The Hollywood Reporter w widowisku „Ant-Man and the Wasp: Quantumania” nie wystąpi T.I. , czyli Clifford Joseph Harris Jr. Raper i aktor został oskarżony o molestowanie seksualne kilkunastu kobiet.

Clifford Joseph Harris Jr., znany w środowisku pod pseudonimem T.I., został oskarżony wraz z żoną Tiną (Tameka Harris) o molestowanie seksualne 11 kobiet. Wśród zarzutów jakie usłyszała para pojawiły się również pozbawienie wolności, zastraszanie, napaść, nękanie, porwanie oraz zmuszanie do spożywania nielegalnych substancji odurzających.

Małżeństwo zaprzecza, a ich prawnik wydał oświadczenie, w którym czytamy:

– Jesteśmy przekonani, że jeśli te oskarżenia zostaną rzetelnie zbadane, to w rezultacie nie zostaną wniesione żadne zarzuty.

Niestety, śledztwo może potrwać dość długo, a Marvel i Disney już wkrótce chcą wejść na plan zdjęciowy „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”. T.I. miał powrócić w trzeciej odsłonie przygód Ant-Mana miał powrócić jako Dave w roli gościnnej. Jednak w tej sytuacji raper został usunięty z obsady widowiska.

W rolach głównych w widowisku powracają Paul Rudd i Evangeline Lilly jako Scott Lang i Hope Van Dyne. W filmie rozbudowany zostanie wątek Cassie Lang – córki Scotta, którą sportretuje Kathryn Newton („Detektyw Pikachu”). Za kamerą powróci Peyton Reed.

„Ant-Man i Osa: Quantumania” będzie wchodzić w skład 4. fazy MCU. Premiera widowiska została zapowiedziana na 2022 rok.