Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Wiedźmin | Liam Hemsworth zastąpi Henry’ego Cavilla!

Nadchodzący 3. sezon „Wiedźmina” będzie dla Cavilla ostatnim, w którym aktor będzie grać Geralta z Rivii. W 4. sezonie w tytułowego bohatera wcieli się Liam Hemsworth.

Henry Cavill ogłosił niedawno, że powraca do roli Supermana w widowiskach Warner Bors. Wygląda na to, że powrót Człowieka ze Stali ma swoją cenę. Cavill przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę, tym razem mniej miłą. Aktor porzuca dwa miecze i odchodzi z netflixowego „Wiedźmina” po 3. sezonie. Od 4. sezonu w serialu rolę Geralta z Rivii przejmie Liam Hemsworth („Igrzyska śmierci”).

Ta zaskakująca wiadomość ze świata „Wiedźmina” wstrząsnęła wczoraj wieczorem światem popkultury. Liam Hemsworth wydał oświadczenie w związku z przejęciem roli. We wpisie zamieszczonym na Instagramie australijski aktor wyraził swoją wielką radość i podekscytowanie perspektywą dołączenia do jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa. Pochwalił również Cavilla za jego kreację Białego Wilka.

Jako fan Wiedźmina jestem wniebowzięty, że została mi dana szansa zagrania Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że przekazał mi lejce, pozwalając podnieść miecze Białego Wilka w kolejnym rozdziale jego przygód.

Henry, jestem twoim fanem od lat i zainspirowałeś mnie tym, co wniosłeś do tej ukochanej postaci. Może i muszę wejść w za duże buty, ale jestem szczerze podekscytowany tym, że wejdę do świata Wiedźmina.

– czytamy we wpisie Hemswortha.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Natomiast Henry Cavill w sowim oficjalnym oświadczeniu tak pożegnał się z rolą Wiedźmina:

Moja podróż w roli Geralta z Rivii była pełna potworów i przygód, jednak przyszedł czas odwiesić medalion i odłożyć miecze na okoliczność 4. sezonu. Po mnie rolę Białego Wilka przejmie pan Liam Hemsworth. Jak to bywa z największymi literackimi bohaterami, przekazuję pałeczkę pełen szacunku dla czasu, jaki spędziłem wcielając się w Geralta. Bardzo chętnie zobaczę tę fascynującą i skomplikowaną postać w wersji Liama.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)