Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Z małego na duży ekran | Grant Gustin jako Flash w DCEU?

Warner Bros. w związku z kontrowersyjnym zachowaniem Ezry Millera zawiesiło wszystkie projekty z jego udziałem. Fani DCEU wystosowali natomiast petycję, by Grant Gustin przejął rolę Flasha także na dużym ekranie.

Ezra Miller pojawił się jako Flash w trzech widowiskach DCEU i już wkrótce miał otrzymać solowy film. Niestety projekt może nie dojść do skutku – w związku z ostatnim zachowaniem aktora, wytwórnia zdecydowała się zawiesić produkcję.

Przypomnijmy: w zeszłym roku aktor wszczął awanturę w barze na Islandii – do sieci trafiło wideo, na którym widać jak Miller dusi kobietę. Najnowsze doniesienia mówią natomiast o tym, że aktor został aresztowany na Hawajach w kolejnym barze za zakłócanie porządku, nękanie oraz groźby wobec pewnego małżeństwa. Para oskarżyła Millera o wtargnięcie do pokoju oraz kradzież, a media donoszą, że aktor o otrzymał zakaz zbliżania się do nich.

W związku z powyższymi kontrowersjami dotyczącymi Ezry Millera i decyzją wytwórni, fani również wyrazili swoje zdanie. Chcą, aby rolę Flasha w DCEU przejął Grant Gustin, czyli serialowy Flash z Arrowverse od stacji The CW.