Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Bez kategorii

Czarodziejka z Księżyca: 127 odcinków będzie dostępnych na YouTube!

Na interesujący pomysł kampanii promocyjnej filmu „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie” wpadli jego twórcy. Od jutra (24.04.2020r.) na oficjalnym japońskim kanale marki na YouTube będą udostępniane pełne odcinki kultowego anime „Czarodziejka z Księżyca”!

Premiera „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie” jest planowana w Japonii na 11.09.2020 r., a oczekiwanie na produkcję skróci ponad setka odcinków oryginalnego anime z lat 90-tych XX wieku. Akcja filmu została stworzona w oparciu o 4. sezon serialu i w ten sposób widzowie otrzymają wstęp do nowej opowieści. Widowisko „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie” zostało podzielone na dwie części, a ich reżyserią zajęła się Chiaki Kon (autorka 3. sezonu „Czarodziejki z Księżyca”).

Serialowa „Czarodziejka z Księżyca” będzie ukazywać się na YouTube partiami, aż do 23.07.2020 r. W sieci dostępne będą Sailor Moon Classic, Sailor Moon R oraz Sailor Moon S. Na chwilę obecną nie wiadomo jak długo już opublikowane epizody będą dostępne dla widzów. Podczas trwania akcji będziemy mieć możliwość obejrzenia 127 odcinków serialu.