Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Bez kategorii, Gry

REMNANT II | Już dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Niewyobrażalne światy i bezlitosne przeciwności czekają w kontynuacji kultowej, klasycznej gry REMNANT: From the Ashes.

REMNANT II od Gearbox Publishing i Gunfire Games jest już dostępny na platformy PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Kontynuacja bestsellera REMNANT: From the Ashes to pełna akcji strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, w której niedobitki ludzkości muszą walczyć z przerażającymi siłami zła. Gra jest rozwinięciem kooperacyjnej strzelanki survivalowej poprzez nowe, niewidziane wcześniej światy, pełne morderczych niespodzianek i wrogów. Dołącz do bitwy, aby ocalić ludzkość w dynamicznie generowanym świecie pełnym rozgałęzionych linii zadań, unikalnych łupów i przytłaczających nierówności, zachęcających do eksploracji i powtarzania rozgrywki w pojedynkę lub w trzyosobowym trybie współpracy. Gracze zdefiniują własny styl gry dzięki rozszerzonemu systemowi klas Archetypów oraz szerokiemu arsenałowi broni, zbroi i specjalnych ulepszeń, dzięki którym pokonają ciężkie wyzwania, by powstrzymać zagładę ludzkości.

REMNANT II zabiera graczy do zdewastowanego świata, który wymaga łączenia metodycznej i szaleńczej walki dystansowej oraz walki wręcz przeciwko przebiegłym przeciwnikom z wymagającymi potyczkami z bossami. Wyrusz do samotnej walki lub zmierz się z przeciwnościami losu łącząc siły z dwójką znajomych, aby wspólnie stawić czoła potężnym wyzwaniom. Za każdym razem, gdy gracze rozpoczną nową rozgrywkę w REMNANT II, zostaną przeniesieni do nowego świata zbudowanego z szerokiej puli lokacji, wrogów, postaci niezależnych, bossów i broni. Te dynamicznie tworzone poziomy pozwalają na wyjątkowe wrażenia, ponieważ elementy są organicznie wplecione w świat i narrację.

Zaktualizowany system Archetypów zapewnia graczom większą elastyczność w stylu gry i pozwala grupom lepiej zgrać unikalne umiejętności pasywne i oszałamiające moce we wspólnej rozgrywce, albo łączyć Archetypy dla hybrydowego stylu gry. Od precyzyjnych, wprawnych strzałów, bezpośrednich i osobistych ataków wręcz, poprzez zapewnienie cennego wsparcia zespołowego po poszczucie hordy bestii wiernym psim towarzyszem, REMNANT II pozwala każdemu wyposażyć swoją postać tak, jak tylko zechce.

Yoon Im, prezes Gearbox Publishing San Francisco, skomentował: „Zespół Gunfire Games stworzył zawrotną, ekscytującą strzelankę kooperacyjną, która wynosi serię ponad to, co uczyniło REMNANT: From the Ashes tak uwielbianym przez fanów. Było zaszczytem po raz kolejny współpracować z tym utalentowanym zespołem nad tą niesamowitą marką. REMNANT II to naprawdę wyjątkowa gra, którą fani z pewnością pokochają.”

David Adams z Gunfire Games dodał: „Gunfire Games stara się tworzyć produkcje, w które my sami, jako fani gier wideo, chętnie zagramy. Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w REMNANT II pod względem wciągającego projektu świata, angażujących starć i szerokiej gamy unikalnych Archetypów, z których można korzystać. Jesteśmy również bardzo wdzięczni wszystkim fanom, którzy śledzili nas od czasów REMNANT: From the Ashes, a także z otwartymi rękami witamy nowych graczy w świecie REMNANT.”