Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Rolnicze

My Little Farmies

Powoli i majestatycznie poruszają się na wietrze skrzydła wiatraka. Pełen dumy patrzysz na swoją wioskę, a rosnące warzywa i owoce cieszą Twoje oko i serce. Przypominasz sobie swoje początki. Jeszcze niedawno rozpościerała się przed Tobą porośnięta trawą łąka. Wtedy jeszcze jak okiem sięgnął panowała tu dzika natura. Dziś Twoje pola tworzą malowniczy widok rozciągając się po kres horyzontu.

Zagrody, zakłady rzemieślnicze i budynki produkcyjne różnego rodzaju takie jak piekarnia czy też młyn urozmaicają krajobraz. Gra na przeglądarkę My Little Farmies umożliwia Ci stworzenie średniowiecznej osady wedle własnych wyobrażeń. Swoją farmerską przygodą rozpoczynasz od obsiania pól zbożem i przygotowania kolejnych pól pod uprawę. Mieszkańcy Twojej osady potrzebują naturalnie drogi, by móc docierać do miejsc przeznaczenia i załatwiać tam swoje codzienne sprawunki i interesy. W grze My Little Farmies wcielasz się w role farmera online i to w specjalnym średniowiecznym otoczeniu, gdyż ta darmowa gra internetowa ze studia Upjers umiejscowiona jest w niepowtarzalnym klimacie.

Funkcje darmowej gry My Little Farmies są szczególnie bogate. I tak na przykład możesz zbierać z pól wyhodowane przez Ciebie produkty i produkować z nich różnego rodzaju towary. Zboża można przerobić na mąkę, a z niej wypiec chleb. To samo dotyczy śliwek, z których można wycisnąć sok. Gra na przeglądarkę My Little Farmies to fajna gra farmerska z grafikami utrzymanymi w stylu komiksu. Czekają tutaj na Ciebie niezliczone wyzwania i pasjonujące przygody. Zanurz się w robiący wrażenie świat MyLittleFarmies i graj za darmo we wspólnocie graczy Upjers. Gra online MyLittleFarmies jest całkowicie darmowa i dzięki temu przyciąga tysiące graczy z całego świata. Dołącz do nas i stwórz swoją własną średniowieczną osadę.

reflinkLOGO