Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Patronaty

Infoszok już w lutym!

Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal.

Epoka myślących maszyn zakończyła się rzezią miliardów ludzi, zwaną „rewolucją autonomiczną”. Późniejsze lata kryzysu i niewyobrażalna nędza zabiły kolejne rzesze ludzkości.

Nastały nowe czasy. Bio-logika zrodziła nową cywilizację. Różnice między światem wirtualnym i rzeczywistym niemal całkowicie się zatarły. Najskuteczniejszą bronią są prezentacje produktów i hasła reklamowe. Najpopularniejszym biznesem – pisanie oprogramowania dla ludzkiej fizjologii. Ciało, umysł i soft stały się jednością.

Natch to młody, szalony i zachłanny rekin bio-logiki. Szef wspinającego się na szczyt feudkorpu, jeden z głównych graczy zbliżającej się rewolucji, która może przeorać świat jak jej poprzedniczki. Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się człowieczeństwa, zachowując najgorsze cechy rodzaju ludzkiego.
Jarosław Grzędowicz, autor „Pana Lodowego Ogrodu”

 

Nowatorska i prowokacyjna książka z zaskakującym przekazem emocjonalnym
Kate Elliott, autorka „Korony Gwiazd”

David Louis Edelman
Architekt sieciowy, programista i dziennikarz. Wraz z żoną Victorią mieszka nieopodal Waszyngtonu.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat zajmował się programowaniem stron Internetowych dla Armii USA oraz FBI, nauczał programowania w Kongresie oraz w Banku Światowym, pisał artykuły dla Washington Post oraz Baltimore Sun, a także kierował działami marketingu firm z branży biometrycznej oraz biznesu Internetowego.

David Louis Edelman urodził się w Birmingham w Alabamie w roku 1971 i dorastał w Orange County w Kalifornii. Ukończył studia licencjackie na wydziale pisania kreatywnego Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w roku 1993. Infoszok jest jego pierwszą powieścią.

Strona Internetowa autora: www.davidlouisedelman.com

data wydania: 3 lutego 2012
tytuł oryginału: Infoquake
ISBN-13: 978-83-7574-692-1
wymiary: 125 x 195
oprawa: miękka
seria: Obca Krew
cykl: Trylogia Skoku 225
liczba stron: 480