Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Patronaty

Kod Lyoko: Podziemny zamek już 22 września

Kawerna pełną parą roztacza swoje skrzydła nad kolejną serią — tym razem będzie to Kod Lyoko autorstwa Jeremy’ego Belpoisa. Już 22 września nakładem Wydawnictwa Olesiejuk ukaże się pierwszy tom cyklu, Podziemny zamek.

Dziewczyna, która nie pamięta swej przeszłości, czarny cień, który niszczy wspomnienia, aby wymazać prawdę, wirtualny świat, który czeka na obudzenie rzez piątkę śmiałków. Zamknij oczy, zapomnij o tym, co myślisz, że jest prawdziwe, i rozpocznij przygodę, która zaprowadzi cię do świata poza twoją wyobraźnią.

Podziemny zamek to pierwszy tom z serii Kod Lyoko, która powstała na podstawie popularnego serialu rysunkowego. To historia czwórki „zwykłych uczniów”: Yumi, Ulrich, Odd i Jeremy odkrywają istnienie tajemniczego wirtualnego świata — Lyoko. Okazuje się, że Lyoko zagraża superwirus X.A.N.A, który zainfekował strzegący świata wojskowy superkomputer.

Do czwórki dołącza Aelita, wirtualne stworzenie, które wyszło z Lyoko. Teraz muszą oni wieść podwójne życie: zwykłych uczniów na Ziemi i superbohaterów wewnątrz wirtualnego Lyoko.