Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Recenzje

From Space | Coś spadło, coś wpadło

„From Space” to twin-stick shooter, który przenosi gracza w kosmiczne starcia z obcymi. Odkąd polubiłem top-down shootery, takie jak Smash TV i, ostatnio, Enter the Gungeon, mam tendencję do wybierania gier, które podążają za strukturą gatunku. Bullet hell, niekończący się, zmieniający się przeciwnicy i multiplayer to same pozytywy. Właśnie taki jest From Space.

Wszystkie aspekty walki z obcymi zostały odwzorowane z dbałością o szczegóły. Od różnorodnych broni po unikalne umiejętności postaci – wszystko jest na swoim miejscu. Nawet fizyka ruchu kosmicznego statku została oddana w sposób wiarygodny. To prawdziwe wyzwanie dla graczy, którzy muszą opanować skomplikowane manewry i zachować spokój podczas bitwy.

Wszystko, od mrocznych przestrzeni kosmicznych po napięcie podczas starć, sprawia, że czujemy się jak w prawdziwej kosmicznej operze. Ścieżka dźwiękowa dodaje jeszcze więcej emocji – od hipnotycznych melodii po dynamiczne utwory.

Grafika w „From Space” stoi na przyzwoitym poziomie. Nie jest to może najpiękniejsza gra, ale efekty wybuchów i modele kosmicznych stworzeń są solidne. Porównując z innymi shooterami, jest to na pewno jeden z ciekawszych tytułów.

W porównaniu do innych gier tego typu, „From Space” wyróżnia się swoją złożonością. To nie jest gra dla casualowych graczy. Musimy opanować różnorodne bronie, umiejętności i taktyki, aby skutecznie stawić czoła obcym.

„From Space” to tytuł, który z pewnością przypadnie do gustu fanom kosmicznych strzelanek. Realizm, klimat i wyzwanie sprawiają, że warto spędzić czas w tej grze. Czekam na kolejne aktualizacje, aby zobaczyć, jak twórcy dalej rozwijają ten interesujący projekt.

To nie lawina gumy do żucia, to nieprzeliczone zastępy złowrogo różowych kosmitów, którzy przejmują naszą planetę! Negocjacje tu nie pomogą, więc łap za sprzęt – potrzebujemy ciebie i twojego oddziału, by pokonać najeźdźców!