Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wieści z CinemaConu | Mission: Impossible 7 i spin-off Cichego miejsca

Niedawno w Las Vegas zakończył się tegoroczny CinemaCon. Impreza przyniosła kilka ciekawostek dotyczących wyczekiwanych przez widzów produkcji. Poznaliśmy między innymi tytuły „Mission: Impossible 7” i spin-offu „Cichego miejsca”.


Na CinemaConie gwiazda „Mission: Impossible” – Tom Cruise – ogłosił, że 7. część cyklu wejdzie do kin pod tytułem „Mission: Impossible 7 — Dead Reckoning Part 1”. Aktor nie mógł być obecny osobiście na imprezie, bo już pracuje na planie kolejnej części cyklu, ale przesłał fanom nagranie z RPA. Materiał był zrealizowany w stylu Ethana Hunta: wideo nagrane było z zabytkowego czerwonego samolotu unoszącego się nad kanionem w południowej części Afryki. Cruise’owi towarzyszył reżyser Christopher McQuarrie.

„Mission: Impossible 7 — Dead Reckoning Part 1” zagości w kinach trafi 14 lipca 2023 roku. Premiera kolejnej odsłony cyklu zaplanowana jest na 28 czerwca 2024 roku. W obsadzie Cruise’owi towarzyszyć będą Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Hayley Atwell, Simon Pegg, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Angela Bassett, Cary Elwes, Indira Varma, Rob Delaney oraz Charles Parnell.

Przedstawiciel wytwórni Paramount zdradził na CinemaConie tytuł spin-offu „Cichego miejsca”. Film trafi do kin w przyszłym roku pod tytułem „A Quiet Place: Day One”. Co już wiadomo o projekcie?

Film „A Quiet Place: Day One” przedstawi wydarzenia z samego początku inwazji obcych z wyczulonym słuchem na Ziemię. Poznamy okoliczności przybycia kosmitów na naszą planetę. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Michael Sarnoski („Świnia”), a premierę zaplanowano na 22 września 2023 roku.

 

Natomiast John Krasinski przygotowuje się do realizacji 3. odsłony „Cichego miejsca”. Szczegóły tego projektu są na razie nieznane, ale premierę zaplanowano wstępnie na 2025 rok.