Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun Pinokia od Guillermo del Toro

W sieci zaprezentowano oficjalną zapowiedź fantastycznej produkcji, którą zajął się Guillermo del Toro – „Pinokio”. Zobaczcie jak reżyserowi wyszła współpraca z Netflixem nad adaptacją tej kultowej opowieści.

Fantastyczny musical został wykonany w technice animacji poklatkowej, a reżyserią zajęli się Guillermo del Toro i Mark Gustafson. „Pinokio” przedstawia losy psotnego i krnąbrnego Pinokia, który szuka swojego miejsca w świecie. W rolach głównych pojawią się Ewan McGregor,David Bradley, Tilda Swinton, Ron Perlman, David Bradley, Christoph Waltz i Gregory Mann.

Oficjalny opis i zwiastun „Pinokia”, który pojawi się w ofercie Netflixa już 9 grudnia 2022 roku:

Nagrodzony Oscarem filmowiec Guillermo del Toro przedstawia własną wersję klasycznej powieści Carlo Collodiego o drewnianej kukiełce, która magicznie ożywa, aby wlać otuchę w serce pogrążonego w żałobie stolarza imieniem Geppetto. Ten fantazyjny musical w technice animacji poklatkowej, wyreżyserowany przez Guillermo del Toro i Marka Gustafsona, opowiada o przygodach psotnego i krnąbrnego Pinokia, który szuka swojego miejsca w świecie.