Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Beyond a Steel Sky | Wyjazd do Union City nieco opóźniony

Developer Revolution Software i wydawca Microids wraz z polskim dystrybutorem Koch Media Poland podali dziś dwie ważne informacje odnośnie do premiery Beyond a Steel Sky na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch.

Pierwsza z nich jest taka, że w wyniku niezależnych od nich globalnych problemów logistycznych wywołanych m.in. przez trwającą pandemię, pudełkowa wersja gry pojawi się w sklepach z niewielkim opóźnieniem. Nowa oficjalna data premiery to 9 grudnia 2021, ale w niektórych miejscach egzemplarze Beyond a Steel Sky mogą pojawić się wcześniej. Co ważne, preordery będą realizowane od razu po otrzymaniu towaru, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania najwierniejszych fanów.

Druga informacja jest natomiast pozytywna – Beyond a Steel Sky już w dniu premiery dołączy do regularnie rozbudowywanego katalogu gier wydawanych przez Koch Media Poland w rodzimym języku dzięki temu, że otrzyma polską lokalizację (napisy). Oczywiście gracze spragnieni chłonięcia tej wyjątkowej przygody w oryginale będą niezmiennie mieć taką możliwość.

Gra „Beyond a Steel Sky” ukaże się już 9 grudnia 2021 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej wersji językowej (napisy).

Główne cechy gry:

Świat – Przygoda osadzona w dynamicznym świecie, zamieszkanym przez mające wolną wolę postacie kierowane motywacjami, które gracz może zmienić. W połączeniu z unikalnym narzędziem hakerskim, z wyborów graczy wynika wiele rozwiązań zagadek.

Opowieść – Ujawnij mroczne spiski i pokonaj przerażającego antagonistę w tym dramatycznym, humorystycznym, cyberpunkowym thrillerze, który porusza współczesne tematy: kontrolę społeczną, sztuczną inteligencję i pełną inwigilację.

Łamigłówki – Inteligentne zagadki przeplatają się z intrygującą, dramatyczną narracją, aby zapewnić wciągającą rozgrywkę.

Styl – Pięknie szczegółowy, stylizowany na powieść graficzną świat, stworzony przez umysł legendarnego artysty komiksowego Dave’a Gibbonsa.