Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Syberia: The World Before | Już na PC!

Firma Microids nie posiada się ze szczęścia z okazji dzisiejszej premiery Syberia: The World Before!

Zanurz się w świecie stworzonym przez Benoîta Sokala w tej najnowszej części znanej serii Syberia. W nowej przygodzie graj jako Kate Walker i Dana Roze, dwie kobiety, które poruszą góry żeby tylko odkryć najgłębiej skrywane sekrety.

O grze Syberia: The World Before
Vaghen, 1937 rok: Dana Roze to siedemnastoletnia dama, której błyskotliwa kariera pianistki właśnie się rozpoczyna. Jednak nad jej przyszłością zaczynają pojawiać się cienie, gdy faszystowski Brązowy Cień wisi nad Europą, grożąc drugą wojną światową.

Tajga, 2004 rok: Kate Walker walczy o przetrwanie najlepiej, jak potrafi, uwięziona w kopalni soli, gdy tragiczne wydarzenie pcha ją w objęcia nowej przygody w poszukiwaniu swojej tożsamości.

https://www.youtube.com/watch?v=BI4jkxBQKiU

Cechy gry:

  • Wyrusz na przygodę przez kontynenty i w czas. Graj jako Kate Walker i Dana Roze, i dotrzyj do sedna tajemnic, które zbyt długo zostawały w ukryciu.

  • Poznaj fantastyczny i poetycki świat Benoîta Sokala, z zapierającymi dech w piersiach sceneriami i kultowymi postaciami.

  • Rozwiązuj skomplikowane łamigłówki i zagadki, zgodnie z tradycją sagi.

  • Odkryj dwie bogate i wciągające historie z bezprecedensowymi stawkami, napisane przez Benoîta Sokala i Lucasa Lagravette.

  • Daj się porwać symfonicznej ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Inona Zura (Syberia 3, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia).


Źródło: Koch Media