Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Knight Witch | Czegoś takiego potrzebujesz, babciu

The Knight Witch to gra przygodowa z gatunku metroidvania z szybką walką w stylu shoot ’em up, osadzona w przepięknym, ręcznie rysowanym świecie. Rzucaj niszczycielskie zaklęcia oparte na kartach, nawiązuj bliskie więzi i dokonuj moralnych wyborów, a wszystko to, by ocalić swój dom i odkryć, kto stoi za inwazją wojennych golemów.

Strzelaj, rzucając czary!

Napotkaj złych wrogów i zdecyduj, czy użyjesz swojej magii, czy też broni i sprytu, aby ich pokonać. Dzięki możliwościom lotu, najwyższej sile walki i magii zaklinającej rzeczywistość, Rycerze Czarownic absolutnie kontrolują pole bitwy!

Ciało i umysł: Dwoistość The Knight Witch
Karty strzałów czy karty czarów? Dlaczego nie oba? Dostosuj swój własny, unikalny styl gry, ulepszając umiejętności Rycerza, aby uzyskać szybsze doświadczenie shmup, lub wzmocnij magię Wiedźmy i poznaj tony różnych strategii budowania talii z ponad 30 unikalnymi kartami zaklęć do wyboru.

Buduj zaufanie i twórz trwałe więzi
Podczas podróży przez Dungeonidas, twoje bohaterskie czyny i wysiłki będą widziane i omawiane przez mieszkańców. Rycerze stają się silniejsi dzięki wdzięczności i zaufaniu, które mogą zdobyć na wiele różnych sposobów, jednak nie wszystkie metody są szczere. Czy zrobisz wszystko, aby zdobyć popularność, czy też postarasz się pozostać uczciwym? Wybór należy do Ciebie.

Przyszłościowa dostępność
The Knight Witch został zaprojektowany z miłością jako Metroidvania bez barier; z intuicyjnym systemem włączania/wyłączania „auto-aim”, zmieniającymi świat „cheatami” i skoncentrowanym systemem nawigacji głównej historii – nigdy się nie zgubisz i możesz dostosować grę do swojego poziomu gry.

Super Mega Team

Rycerz jest dostarczany przez zespół deweloperów z doświadczeniem w pracy nad takimi tytułami jak RiME, Moonlighter i Plants VS Zombies.