Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Last Oricru | Gra z trybem sieciowej współpracy

GoldKnights i Prime Matter z radością udostępniają pierwsze publicznie dostępne demo swojego wyczekiwanego RPG akcji z perspektywy trzeciej osoby – The Last Oricru – podczas Steam Next Festival. W trakcie wydarzenia, trającego od 21 do 28 lutego, gracze będą mogli po raz pierwszy wypróbować w akcji tę nowatorską grę RPG. Publicznie dostępna wersja demonstracyjna zawiera dwa pierwsze obszary z gry, gdzie już pojawią się zmieniające fabułę wybory, a także lokalną oraz sieciową kooperację. Udostępniony dziś zwiastun koncentruje się natomiast na brutalności wojny domowej w świecie Wardenii i ciężkim klimacie The Last Oricru.

Ze względu na duże zapotrzebowanie ze strony mediów i społeczności, zlokalizowany w Pradze zespół GoldKnights zdecydował się rozszerzyć tryb współpracy z uprzednio planowanego wyłącznie lokalnego do  sieciowego, dostępnego od dnia premiery, która nastąpi jeszcze w tym roku. Aby zapoznać graczy z zespołem i opcjami współpracy, GoldKnights wypuścili nowy dziennik developerski, przedstawiający pomysły i możliwości związane z rozgrywką w lokalnym i sieciowym trybie współpracy.

The Last Oricru to RPG akcji z naciskiem na dynamiczną fabułę i wybory graczy. Budząc się w żyjącym, wiarygodnie skonstruowanym, łączącym sci-fi i średniowiecze świecie Wardenii, gracz zostaje wrzucony w środek ogromnej wojny domowej o dominację na planecie. Wymagające starcia, masowe bitwy i mroczne spiski sieją zamęt w niegdyś tak spokojnej okolicy. Wybierz własną drogę, opowiedz się po stronie jednej z wielu frakcji lub zdradź ją i wpłyń na wynik wojny, bo każdy twój wybór ma znaczenie! The Last Oricru stworzono z myślą zarówno o grze jednoosobowej, jak i w współpracy z kompanem – lokalnie lub online.
 
The Last Oricu pojawi się na platformach PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w 2022 roku.

Źródło: Koch Media