Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Rings of Power | Nowe twarze w obsadzie

W obsadzie „The Rings of Power” pojawiły się dwie nowe twarze – Tyroe Muhafidin i Nazanin Boniadi.

Młody aktor Muhafidin ma wcielić się w rolę niejakiego Theo, zaś Boniadi sportretuje Bronwyn. Na ten moment nie wiadomo, jak ważne będą to postacie w nadchodzącym serialu.

Tyroe Muhafidin – Theo

Nazanin Boniadi – Bronwyn

Nadchodząca seria od Amazon Studios przenosi po raz pierwszy na ekrany legendarne opowieści Drugiej Ery Śródziemia. Ten epicki dramat rozgrywa się tysiące lat przed „Hobbitem” i „Władcą Pierścieni” J.R.R. Tolkiena i przeniesie widzów do czasów, podczas których jedne mocarstwa się rodziły, a drugie popadały w ruinę, bohaterowie zostali poddani próbie, nadzieja zawisła na nitce, zaś największy łotr z prozy Tolkiena rzucił na świat widmo ciemności. Historia rozpocznie się w chwili względnego pokoju i będzie podążać za szeregiem dobrze znanych postaci i zupełnie nowych sylwetek, stających naprzeciw powracającemu do Śródziemia złu. Od najciemniejszych szczelin Gór Mglistych, poprzez majestatyczne knieje stolicy elfów Londonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki Ardy – te miejsca i bohaterowie stworzą dziedzictwo, które żyć będzie długo po nich.

W obsadzie serialu pojawią się m.in. Robert Aramayo, Morfydd Clark, Markella Kavenagh, Ema Horvath, Joseph Mawle, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Owain Arthur, Tom Budge, Daniel Weyman, Dylan Smith, Charlie Vickers i Megan Richards.

Pierwsze odcinki „The Lord of the Rings: The Rings of Power” mają mieć premierę 2 września 2022 roku.


Źródło: ign.com