Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Willow | Talisa Garcia dołącza do obsady

Brytyjska aktorka Talisa Garcia, którą mogliśmy podziwiać m.in. w „Baptiste”, została nową królową w serialowej kontynuacji „Willow”. Co wiemy o produkcji?

Jak donosi serwis Deadline, Talisa Garcia dołączyła właśnie do obsady przygotowywanego dla platformy Disney+ „Willow”. Serial będzie kontynuacją produkcji Rona Howarda z 1988 roku, a jego akcja zostanie osadzona lata po wydarzeniach ukazanych w filmie.

Główną bohaterką serialu będzie księżniczka, która wraz ze swoją drużyną wyrusza na pomoc swojemu bratu bliźniakowi. W tej roli zobaczymy Ruby Cruz („Castle Rock”). Obok niej pojawią się również Ellie Bamber, Erin Kellyman oraz Tony Revolori. Nie zabraknie też oczywiście Warwicka Davisa, który ponownie wcieli się w tytułowego bohatera. Garcia sportretuje postać królowej i matki książąt.

Reżyserią „Willow” zajmie się Jonathan Entwistle („The End of the F***ing World”, „To nie jest OK”). Showrunnerami serialu zostali Jonathan Kasdan („Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”) oraz Wendy Mericle („Arrow”).